درباره ما

با گسترش و صنعتی شدن شهرها شاهد مسائلی از قبیل مشغله زیاد، زمان کم و… هستیم. با توجه به چنین مقتضیاتی خرید اینترنتی که به شکل جدیدی از داد و ستد تبدیل شده است. در واقع به مدد تجارت الکترونیک انجام بسیاری از امور روزمره به سادگی انجام‌پذیر شده است. شرکت 19 تجارت خاورمیانه از فعالان این حوزه است تا به مدد تجربه و نیروی کار مجرب مفاهیمی چون اعتماد و مشتری مداری را این عرصه بازتعریف کند.


شرکت نوزده تجارت خاورمیانه با شماره ثبت 531766 فعالیت رسمی خود را از مهرماه سال 1397 آغاز کرده است و به مدد ساختار مدیریتی منسجم و کارآمد، به کارگیری تیم جوان، متخصص و فنی و همچنین بهره جستن از روش‌های مدرن و سازنده در زمینه واردات گوشی همراه از سه برند سامسونگ، هواوی و شیائومی آغاز به فعالیت کرده است.


حیطه فعالیت 19 تجارت خاورمیانه محدود به واردات نبوده و در زمینه فروش عمده گوشی با استفاده از پلن Business to Business توانسته بسیاری از نیازهای فعالان این عرصه را پوشش دهد.


همچنین محصولاتی وارداتی این شرکت دارای گارانتی 19 ماه 19 تجارت خاورمیانه هستند که احراز صحت و تاریخ گارانتی به راحتی از طریق وب سایت این مجموعه به آدرس اینترنتی 19tejarat.comممکن شده است.


بدین ترتیب شرکت 19 تجارت خاورمیانه از فعالان وارد کننده گوشی همراه بوده و گارانتی و پخش آن را نیز بر عهده دارد.